כניסה

חודש דצמבר ברשתות החברתיות בנושא אכיפה פלילית

 ‏6 דצמבר, 2020

‏י"ז כסלו, תשפ"א

רשות ניירות ערך, בין מכלול פעולותיה הכוללות פיקוח, אסדרה ואכיפה, מקדמת חינוך פיננסי להשקעה אחראית בשוק ההון. במסגרת זו פועלת הרשות להעלות את המודעות בקרב הציבור בכל הנוגע לפעילותה וכן להתנהלות פיננסית אחראית. בכל חודש אנו עוסקים בצורה נרחבת בנושא אחד כדי להעניק לציבור מידע מקיף ורלוונטי. החודש "נדבר" על נושא אכיפה פלילית, מהן עבירות בשוק ההון, איך אנו מבצעים אכיפה ונציג את מקרי האכיפה הבולטים שהשפיעו על שוק ההון.

שוק הון הוגן ותקינות המסחר הוא ערך עליון עבור רשות ניירות ערך. שוק הון הוגן הוא תנאי הכרחי לבחירתם של משקיעים פרטיים ומוסדיים, ישראלים וזרים בשוק ההון הישראלי. שוק הון הוגן הוא שוק שהמשתתפים בו סמוכים על אמינות המסחר והגינותו. לפיכך, הרשות פועלת לשמור על הגינותו של שוק ההון תוך שימוש אפקטיבי בכל כלי האסדרה, הפיקוח והאכיפה.

בסיומו של החודש נקיים שידור חי במטרה להעניק שירות לציבור ולהשיב על שאלות באופן ישיר על ידי מומחי רשות ניירות ערך, נציגי מחלקת חקירות, מודיעין ובקרת מסחר. השידור יתקיים ביום רביעי, בתאריך 30.12.2020 בשעה 18:00 וישודר בערוצי הפייסבוק, הטוויטר והיוטיוב של רשות ניירות ערך.

אנו מזמינים אתכם לעקוב, לשתף ולהגיב   - הצטרפו אלינו.

YOUTUB.pngFACEBOOK.pngTWITER.png

 

תגיות:

פניות ותלונות לרשות

מערכות וטפסים