כניסה

רשות ניירות ערך פעילה בקהילה
 

חינוך פיננסי - הרצאות וסדנאות

מעת לעת מקיימת רשות ניירות ערך סדנאות והרצאות לציבור הרחב, להקניית כלים בסיסיים להתנהלות פיננסית נבונה והכרות עם שוק ההון. ההרצאות/סדנאות מתקיימות, ללא תשלום, לקבוצות ייעודיות או לקהל הרחב.   

לפרטים נוספים כתבו ל: Financial-education@isa.gov.il

לצפייה בתמונות לחץ כאן

תערוכת כרזות של בוגרי "הבצפר"

שיתוף פעולה בין רשות ניירות ערך ל"הבצפר"  - בית הספר של חברות הפרסום והדיגיטל. בוגרי לימודי קופירייטינג (מחזור קופי 31) בתערוכת כרזות להגברת המודעות בקרב הציבור הרחב להתנהלות כלכלית וצרכנית נבונה ואזהרה מהשקעות שאינן מפוקחות.

התנדבות במסגרת פעילותה של עמותת "שיעור אחר"

עובדי רשות ניירות ערך מתנדבים, מזה 10 שנים, במסגרת פעילותה של עמותת "שיעור אחר" שפועלת לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך, לעידוד מעורבות משמעותית של הציבור במערכת החינוך וליצירת גשר בין אזרחים בעלי תחומי עיסוק שונים לבין תלמידים בבתי הספר מאוכלוסיות מוחלשות.

עובדי הרשות מתנדבים בבית ספר "הירדן" בשכונת התקווה בתל אביב, ובבית הספר "גילה המאוחד למדעים ואומנויות" בירושלים.

במסגרת ההתנדבות מדריכים עובדי הרשות את תלמידי בתי הספר בנושאי משפט, כלכלה וחשבונאות, מערכות מידע ואינטרנט ועוד.

במסגרת פעילות זו מבצעים התלמידים את פעילויות השיא הבאות:

*משפט מבוים (בו ממלאים התלמידים את תפקידי השופטים, עורכי הדין והעדים)

*ביקור בבית המשפט ופגישה עם שופט

*ביקור בסופרמרקט

*ביקור במשרדי הרשות בירושלים ובתל אביב

להלן קטע מתוך מכתבה של מנכ"לית עמותת "שיעור אחר" אל יו"ר רשות ניירות ערך:

"בסיום שנת פעילות שמינית מוצלחת, אני רוצה להודות לכם על ההתנדבות הנמשכת של עובדי הרשות בעמותת שיעור אחר, לטובת התלמידים.
במשך שנים מלמדים עובדי הרשות משפטים וכלכלה את תלמידי כיתות ו' בבתי הספר גילה המאוחד בירושלים והירדן בתל אביב, וכבר הפכתם לחלק בלתי נפרד מעולמם של בתי הספר - הצוות והתלמידים...
תודה על החוויות הייחודיות והמעשירות שמביאים המתנדבים לתלמידי בתי הספר...
בהתנדבותכם במסגרת מערך רחב של עשייה למען אוכלוסיות מעוטות הזדמנויות יש בכדי להביא לשינוי במערכת החינוך ובחברה הישראלית כולה."

מצגת בנושא

פעילות התנדבותית במסגרת מחלקתית

עובדי לשכת היו"ר, מחלקת ארגון כספים ומשאבי אנוש ומחלקת מערכות מדע ביום התנדבות שכלל עבודות שיפוץ מקיף של הפנימייה הטיפולית לילדים "רעות".

עובדי מחלקת תאגידים - יום ספורט בשיתוף נוער וילדים בסיכון מכפר הילדים "נווה יהודה".

עובדי מחלקת השקעות מסייעים לעמותת קידום החינוך ביפו באריזת מצרכי מזון למשפחות נזקקות.

מחלקת ניירות ערך בפרקליטות - ליקוט, קטיף ואריזת פירות וירקות משדות חקלאים במושב נהלל, התורמים את עודפי הגידול לעמותות המחלקות מזון לנזקקים ולבתי תמחוי.

מחלקת חקירות, מודיעין ובקרת מסחר ביום התנדבות לזכרו של סא"ל אמוץ גרינברג שנפל במבצע צוק איתן. בשיתוף המועצה האזורית גולן, רשות הטבע והגנים ומשפחתו של אמוץ גרינברג, נחשף מקטע חדש של שביל הגולן על ידי סימון, גיזום ופינוי אשר בסופו הוצב שלט להנצחת זכרו של אמוץ.

המחלקה הכלכלית - יום ההתנדבות במקלט לנשים של ויצ"ו. העובדים הרכיבו בשיתוף עם הילדים ואיגוד רוכבי האופניים זוג אופניים עבור כל ילד, ארגנו פעילויות שונות לילדים ואכלו ארוחת צהריים עם אמהות וילדי המקלט.

מחלקת אכיפה מנהלית, מחלקת ייעוץ משפטי והמחלקה הבינלאומית - ביום כיף לילדים השוהים באופן קבע במועדוניות הרווחה בעיר רמלה ובאר יעקב.

 

תגיות:

פניות ותלונות לרשות

מערכות וטפסים