כניסה

היועץ המשפטי של מחלקת חקירות, מודיעין ובקרת מסחר עו"ד ערן שחם-שביט הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו בחודשים הקרובים

‏13 מרץ, 2019

‏ו' אדר ב, תשע"ט

היועץ המשפטי של מחלקת חקירות, מודיעין ובקרת מסחר ברשות ניירות ערך, עו"ד ערן שחם-שביט, הודיע על החלטתו לסיים את תפקידו בחודשים הקרובים, לאחר 11 שנות שירות ברשות ניירות ערך.

עו"ד שחם-שביט ליווה תיקי חקירות רבים ומגוונים במהלך שנותיו במחלקת החקירות, ביניהם: IDB, סימנס, מנופים פיננסיים ובזק. קודם לכן, שימש עו"ד שחם –שביט כפרקליט במחלקת ניירות ערך, בפרקליטות מיסוי וכלכלה. במסגרת תפקיד זה ניהל תיקי ניירות ערך רבים, בהם תיק חפציבה,  תיק דסאו, תיק גורבץ', תיק יונידרס ותיקים רבים נוספים.

יו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה: "אני מודה לערן על תרומתו הרבה לאורך השנים למחלקת חקירות, ולרשות ניירות ערך. ערן היה שותף להובלת תיקי חקירה רבים ומשמעותיים אשר הטביעו את חותמם על עיצוב הנורמות בשוק ההון. אני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

מנהלת מחלקת חקירות, מודיעין ובקרת מסחר, עו"ד ציפי גז: "אני מודה לערן על הדרך הארוכה והמשותפת בה צעדנו יחד. לאורך כל השנים, במעלה הדרך שהיתה מאתגרת לא פעם, הוכיח ערן  את מסירותו ומחויבותו הרבה לארגון ולמטרותיו".

היועץ המשפטי של מחלקת חקירות, מודיעין ובקרת מסחר, עו"ד שחם-שביט: "אני עוזב בתחושת סיפוק רבה על עשייה משמעותית בארגון שהיווה לי בית מירב שנותיי המקצועיות. למדתי להכיר אנשים מקצועיים, חדורי תחושת שליחות וזאת לצד התנהלות הגונה ועניינית".

לעו"ד ערן שחם-שביט (בן 45, נשוי+2), תואר ראשון מהמכללה למנהל ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.​

תגיות:

פניות ותלונות לרשות

מערכות וטפסים