כניסה

יו"ר רשות ניירות ערך ברך על מינויו של מר אמנון נויבך ליו"ר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך
20 מרץ, 2014
‏י"ח אדר ב, תשע"ד

 
            הודעה לעיתונות 
 
יו"ר רשות ניירות ערך ברך על מינויו של מר אמנון נויבך
ליו"ר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך
 
יו"ר רשות ניירות ערך, פרופ' שמואל האוזר, ברך על מינויו של מר אמנון נויבך ליו"ר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך ואיחל לו הצלחה רבה בתפקידו.
 
"אני מודה לוועדת האיתור על עבודתה המצוינת והיסודית בתהליך בחירת יו"ר לבורסה. ניסיונו העשיר של אמנון במגזר הציבורי כמו גם במגזר העסקי וכיו"ר לשעבר של חברות  גדולות, יסייע לו להוביל את הבורסה יחד עם מנכ"ל הבורסה, מר יוסי ביינהרט, וחברי הדירקטוריון, אל שיאים חדשים ולהביאה למקום הראוי לה בזירה הבינלאומית והמקומית כמחוללת צמיחה במשק וכאחד מעמודי התווך המרכזיים של התעשייה בישראל".
 
עוד הוסיף האוזר כי "התקופה הקרובה מעמידה בפני הבורסה אתגרים גדולים, ואני משוכנע כי ההנהגה החדשה, בהובלת היו"ר והמנכ"ל הנבחרים, יצעידו את הבורסה ואת שוק ההון לעידן חדש. אני רואה בבורסה כמשאב לאומי שיכול להוות מנוף לצמיחה, לצמצם את האבטלה וליצור מקומות עבודה חדשים. פיתוחה של הבורסה חיוני לשוק ההון והוא מצריך, בין השאר, גיוס חברות חדשות, מקומיות וזרות, מכשירים פיננסים חדשים, הפיכת הבורסה לידידותית יותר למשתמשים בארץ ובחו"ל, השארת מרכז פעילותן של חברות ההיי טק והפיכת הבורסה לאטרקטיבית יותר לחברות טכנולוגיה שיחפצו 'לעשות אקזיט' בבורסה בתל אביב, במקום בבורסות בחו"ל. זוהי משימה גדולה אך אפשרית וראוי להירתם למימושה ללא דיחוי"..
תגיות:

מערכות וטפסים

פניות ותלונות לרשות